Rozsah, možnosti a využití tlumočení
Business handshake, the deal Is finalized
Nabízíme jakékoliv běžné tlumočení ve čtyřech desítkách jazyků a ve vysoké kvalitě. Máme bohaté zkušenosti z tlumočení na mezinárodních veletrzích v Evropě i Asii. Přizpůsobíme se kulturním zvykům v místě jednání. Jako tlumočníci pro nás pracují rodilí mluvčí tradičních (angličtina, němčina, ruština atd.) i méně obvyklých jazyků. Spolupracujeme i se specialisty v nejrůznějších oborech, mezi něž patří i:

 • Lidské zdroje a personalistika
 • Ekonomika, bankovnictví a investiční fondy
 • Právo
 • Přírodní vědy
 • Cestovní ruch a turistika

Připravujete důležitý mezinárodní kongres? Nezoufejte, zvládneme i tlumočení v kombinaci několika světových jazyků najednou (např. pro francouzskou delegaci s tlumočením do angličtiny) a na libovolné odborné téma. Využijte našich tlumočnických služeb při:

 • Obchodním jednání
 • Obchodní konzultaci
 • Státní návštěvě
 • Akcích jako školení, meetingy, semináře, konference
 • Výročích a jiných událostech
 • Průvodcovství Prahou i po celé České republice

 
 
#tlumočení albanština#tlumočení angličtina#tlumočení arabština#tlumočení ázerbajdžánština#tlumočení běloruština#tlumočení bosenština#tlumočení bulharština#tlumočení čečenština#tlumočení černohorština#tlumočení čínština#tlumočení dánština#tlumočení estonština#tlumočení finština#tlumočení francouzština#tlumočení hebrejština#tlumočení chorvatština#tlumočení italština#tlumočení japonština#tlumočení kazaština#tlumočení korejština#tlumočení kyrgyzština#tlumočení latina#tlumočení litevština#tlumočení lotyština#tlumočení maďarština#tlumočení makedonština#tlumočení mongolština#tlumočení němčina#tlumočení nizozemština#tlumočení norština#tlumočení polština#tlumočení portugalština#tlumočení rumunština#tlumočení ruština#tlumočení řečtina#tlumočení slovenština#tlumočení slovinština#tlumočení srbština#tlumočení španělština#tlumočení švédština#tlumočení thajština#tlumočení turečtina#tlumočení ukrajinština#tlumočení urdu#tlumočení vietnamština#

Kde všude tlumočíme

Zajistíme simultánní (konferenční) tlumočení, konsekutivní tlumočení i tlumočení po telefonu v rámci celé ČR i celosvětově. Na místo určení rádi zajistíme dopravu, za kterou zaplatíte cestovné (zákonem určená hodnota činí 3,60 Kč za kilometr) a stravné (dle zákonem stanovené sazby na pracovní den v eurech).

Zařídíme i tlumočení na klíč v konkrétní situaci (např. nákup automobilu či nemovitosti v zahraničí). Z průběhu jakéhokoliv tlumočení pořídíme pro potřeby klienta nahrávku, audio záznam, zápis nebo jinou digitalizaci.
 

Ceny za tlumočení a kontakty

Naše ceny jsou i při službách nadstandardní úrovně velice přijatelné. Vyzkoušejte si nás a kontaktujte nás co nejdříve telefonicky nebo e-mailem.