U našich soudních překladů si tím můžete být jisti. Realizují je školení profesionálové zdatní v požadovaných oborech. Získáte texty bezchybně přeložené z hlediska legislativního, právního i významového.

 

Jak zadat soudní překlad

Potřebujete kvalitní soudní překlad? Zastavte se v naší kanceláři; Václavské náměstí 832/19, Praha 1, nebo si telefonicky; 602 276 400 domluvte termín schůzky. Jste-li časově zaneprázdněni, vyzvedneme materiály k překladu kdekoliv na území hl. m. Prahy za menší poplatek. Pokud se do hlavního města nedostanete, stačí nám vše potřebné (včetně originálu dokumentu, který se váže s překladem) zaslat poštou na dobírku.

Vyhotovené soudní překlady opatříme na zadní straně soudní doložkou s číslem jeho archivace. V případě ztráty či odcizení jej lze kdykoliv vyhledat ve státních spisech a opatřit si kopii (opis).

Při dlouhodobé nebo jinak rozsáhlé spolupráci Vám rádi „ušijeme“ nabídku služeb na míru.

 

VYUŽIJTE NAŠICH SLUŽEB:

 

I. Notářsky ověřená kopie

 

a) Ověřená kopie CzechPoint

 

Za listinu

 

200,-Kč

b) Ověřená kopie – Notářsky Za listinu 300,-Kč
c) Výpis z Trestního rejstříku Za listinu *je zapotřebí udělená Plná moc. 1.500,-Kč
d) Výpis z Obchodního rejstříku Za listinu 1.500,-Kč
 

II. Krajský úřad – ověření

 

a) Krajský úřad pro Prahu, hl.město

 

Za listinu

 

1.500,-Kč

b) Krajský úřad pro Středočeský kraj Za listinu 2.500,-Kč
 

III. Apostila – Vyšší ověření listiny

 

a) Ministerstvo kultury

 

Za listinu + 50,-Kč kolek

 

2.500,-Kč

b) Ministerstvo školství Za listinu + 100,-Kč kolek 2.500,-Kč
c) Ministerstvo financí Za listinu 2.500,-Kč
d) Ministerstvo spravedlnosti Za listinu + 30,-Kč kolek – 100,-Kč 2.500,-Kč
e) Ministerstvo zahraničních věcí Za listinu + 100,-Kč kolek 2.500,-Kč
 

IV. Superlegalizace

 

a) Dle daného velvyslanectví

 

Za listinu + poplatek Ambasádě

 

3.000,-Kč

 

 

Za jak dlouho můžete počítat se soudními překlady

 

Víme, že rychlost realizace je v současnosti velice důležitá. Proto soudní překlad o rozsahu do jedné strany vyhotovíme do následujícího dne bez jakýchkoliv příplatků. Zajistíme Vám také službu kopií dokladů, ověřené kopie, notářsky ověřených kopií, apod. Tato služba je zpoplatněna!

CzechPoint – ověřená kopie originálního dokumentu – 120,-Kč za jeden dokument

Notářsky ověřená kopie – 140,-Kč za jeden dokument

Poštovné – dle platného ceníku České pošty s.p.

Soudní překlady většího rozsahu než jedna strana připravíme dle domluvy během 3 až 5 pracovních dnů. O přesném termínu dokončení a konečné ceně za překlad Vás budeme informovat SMS zprávou. Prosím vyčkejte na obdržení zprávy, dříve nejsme schopni pro Vás zajistit. Cena za výsledný překlad v SMS zprávě je konečná vyfakturovaná částka, vycházející z našeho platného ceníku.

 
 

Kontaktujte nás!

Jsme Vám k dispozici i mimo pracovní dobu! Volejte a mailujte kdykoliv, 24 hodin a 7 dní v týdnu. Určitě se domluvíme, vždyť hovoříme plynně česky, anglicky a rusky. Neváhejte a spolehněte se nás při překladu i těch nejdůležitějších dokumentů.

#Soudní překlady angličtina#Soudní překlady albanština#Soudní překlady arabština#Soudní překlady ázerbajdžánština#Soudní překlady běloruština#Soudní překlady bosenština#Soudní překlady bulharština#Soudní překlady čečenština#Soudní překlady černohorština#Soudní překlady čínština#Soudní překlady dánština#Soudní překlady estonština#Soudní překlady finština#Soudní překlady francouzština#Soudní překlady hebrejština#Soudní překlady holandština#Soudní překlady chorvatština#Soudní překlady italština#Soudní překlady japonština#Soudní překlady kazaština#Soudní překlady korejština#Soudní překlady kyrgyzština#Soudní překlady latina#Soudní překlady litevština#Soudní překlady lotyština#Soudní překlady maďarština#Soudní překlady makedonština#Soudní překlady mongolština#Soudní překlady němčina#Soudní překlady norština#Soudní překlady polština#Soudní překlady portugalština#Soudní překlady rumunština#Soudní překlady ruština#Soudní překlady řečtina#Soudní překlady slovenština#Soudní překlady slovinština#Soudní překlady srbština#Soudní překlady španělština#Soudní překlady švédština#Soudní překlady thajština#Soudní překlady turečtina#Soudní překlady ukrajinština#Soudní překlady urdu#Soudní překlady vietnamština#